אטרקציות בטבריה כל מה שצריך לדעת

אטרקציות בטבריה – העיר העתיקה

טבריה היא אחת הערים העתיקות בארץ ישראל ויש לה חשיבות גדולה לעם היהודי וגם לעמים ודתות אחרות. תיירים רבים מגיעים לטבריה כדי לנפוש בעיר הנושקת לכנרת המציעה אטרקציות לילדים ולמבוגרים ללא סוף. אטרקציות בטבריה זה גם מקומות בילוי, זה גם מקומות אוכל ושתייה, זה אתרי דת והיסטוריה, זה מסלולי טיול שונים, זה תיירות חקלאית מגוונת, טיפולים לגף ולנפש וכיוצא באלה.

 

אטרקציות בטבריה – חמי טבריה

אומרים שבראש כל אטרקציות בטבריה יש את חמי טבריה. חמי טבריה הם אטרקציה למבוגרים וגם נחשבים אטרקציות לילדים ולכל המשפחה. חמי טבריה ידועים מימי קדם, ומרכז המעיינות הטבעיים החמים שבה מהווים מוקד משיכה גדול לתיירים ומבקרים רבים. מרכז זה הוא מן המובילים והידועים של מרכזי נופש הבריאות בעולם ומתאים לכל מי שחפץ בנופש בריאותי מפנק הכולל בריכות מים מינראלים, בריכות מים מתוקים, בריכות לתינוקות, חדר כושר משוכלל, סאונה, חוף פרטי וכיוצא באלה.

 

אטרקציות בטבריה – סוגים נוספים

בטבריה תוכלו למצוא אטרקציות לילדים ולמבוגרים. שייט רומנטי על ספינת מפרש מעץ יכולה להיות אטרקציה לזוגות או לכל המשפחה תוך כדי הפלגה על מי הכינרת, כפי שעשו אבותינו מלפני אלפיים שנה. יש ספינות בינוניות ל 55 אנשים או גדולות יותר ל 114 אנשים והספינות משייטות לכיוונים שונים של הכנרת. אטרקציה נוספת בטבריה היא מרכז המבקרים של חברת מקורות "אתר אשכול" הנמצא צפונית לצומת המוביל, או מרכז המבקרים "ספיר" של מקורות הממוקם צפונית לכנרת על כביש 90 בצמוד לאכסניית "כרי דשא".

בנוסף תוכלו למצוא אטרקציות בטבריה מסוגים נוספים כגון: חוף התכלת המקסים הנמצא בכניסה הצפונית לטבריה בו דשאים מטופחים, מתקנים לפיקניקים ומנגל, ורפסודות מנוחה שתוכלו לנצל אותן בזמן שהותכם במקום, וכן חוף נפרד לגברים ולנשים המיועד לאוכלוסייה הדתית הממוקם בצד הדרומי של העיר. חוף רחצה זה נמצא מול קבר רבי מאיר בעל הנס והוא מכיל דשאים רעננים, סוכות מציל ומלתחות לנשים וגברים. חוף זה מוכרז והכניסה אליו בתשלום.

בנוסף תוכלו להשכיר אופניים לרכיבה סביב הכנרת גם למבוגרים וגן לילדים, להגיע למרכז המבקרים במלון הסקוטי שבו מסלול ארכיאולוגי ומרכז מבקרים. במקום מוצגות תערוכות קבע של צילומים שנעשו משנות ה-90 של המאה ה-19 ועד 1960 ואתם נחשפים לתיעוד מרתק של אורח החיים שהיה נהוג באותם הימים בטבריה ובמיוחד בבית החולים הסקוטי שבעיר. בנוסף לכל האטרקציות הללו תוכלו ליהנות מטיילת אלון שבעיר שלאורכה תוכלו ליהנות ממגוון פעילויות כמו שייט בספינות, השכרת סירות מנוע לשייט עצמי, מסעדות דגים מעולות, חנויות מזכרות וכדומה.

בנוסף ישנן אטרקציות רבות לילדים החל מאטרקציות ים שונות בכנרת, מסלולי טיול המיועדים לילדים ומשפחות, ביקור באתרי מורשת ודת מפורסמים, אתרים היסטוריים שונים ועד אטרקציות לילדים קטנים, גני שעשועים, מתקנים לילדים וכדומה.